Doświadczenie

Jesteśmy agencją doradztwa podróży służbowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy. Dobrze wiemy, że podróż to wymagające przedsięwzięcie. Nie polega ona wyłącznie na rezerwacji biletu lotniczego i miejsca w hotelu. Doskonale znamy pułapki formalne i techniczne, jakie czyhają na niedoświadczonych podróżników. Przez wszystkie lata naszej działalności, wypracowaliśmy skuteczne metody planowania wyjazdów. Dzięki nim potrafimy ciąć koszty podróży i załatwiać żmudne urzędowe sprawy.

W jaki sposób działamy? To proste! Każdego dnia przeglądamy setki ofert linii lotniczych i promowych. Monitorujemy sytuacje na kolei. Porównujemy czas podróży i ceny biletów różnych przewoźników. Wysyłamy tysiące dokumentów do ambasad i konsulatów. Szukamy nowych hoteli i apartamentów w najdalszych zakątkach świata. Wertujemy oferty wielu firm ubezpieczeniowych. Współpracujemy z wypożyczalniami samochodów. Załatwiamy tysiące wiz. A wszystko po to, żeby Twoja podróż służbowa za każdy razem przebiegała jak w zegarku.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy. Z naszej pomocy korzystają biura, urzędy, instytucje, uczelnie, szkoły, a nawet kluby sportowe. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów, zarówno to finansowe, jak i fizyczne. Z tego powodu korzystamy z najnowocześniejszych systemów informatycznych i płatniczych. Organizowane przez nas podróże obsługują tylko sprawdzeni przewoźnicy, prestiżowe hotele oraz rzetelni ubezpieczyciele.

Mamy ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o podróż koleją transsyberyjską – najdłuższą linią kolejową na świecie, której trasa wynosi ponad 9000 km i przekracza 8 stref czasowych. Zagorzali podróżnicy twierdzą, że jadąc nią od Moskwy do Władywostoku można zrozumieć Rosję, nauczyć się Rosjan i wejść w ich sposób bycia. To prawda, której atrakcyjność dodatkowo podnoszą widoki mijanych pejzaży, zmieniających się w zależności od aktualnie przemierzanych rejonów. Tych na tak długiej trasie jest zaś na tyle dużo, żekolej transsyberyjska stanowi bezapelacyjnie jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie, a ponadto jest tanią i praktyczną metodą transportu.

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami.